Gdzie wybrać się na zakupy w Warszawie?

Warszawa to idealne miejsce na zakupy – nie tylko w popularnych galeriach handlowych, ale również w mniejszych sklepikach czy podczas różnych giełd i targów, które organizowane są tutaj niemalże przez cały rok.

 

W Warszawie można znaleźć zarówno sklepy popularnych marek, także tych luksusowych, jak również producentów mniej znanych, ale również godnych uwagi – zarówno z Polski, jak i z innych krajów na świecie. Oto najbardziej popularne miejsca na zakupy w stolicy!

 

Ulica Mokotowska

To właśnie tutaj znajduje się szeroki wybór modnych butików luksusowych marek z polski i zagranicy.

Ulica Mysia 3

Dom handlowy znajdujący się pod tym adresem obejmuje przede wszystkim sklepy z modą, wyposażeniem wnętrz, kawiarnię.

Vitkac

Luksusowy dom handlowy, w którym można zakupić produkty najbardziej ekskluzywnych marek na całym świecie. W budynku znajdują się również delikatesy, winoteka oraz restauracja.

Złote Tarasy

Jedna z najczęściej odwiedzanych galerii handlowych znajdujących się w Warszawie. Złote Tarasy położone są w centrum miasta – można rozpoznać je po charakterystycznym dachu przypominającym falę.

Arkadia

Drugie popularne centrum handlowe w Warszawie, w którym działa wiele sklepów różnych marek. W Arkadii można również udać się do kina czy sali zabaw dla dzieci.

Galeria Mokotów

Butiki z modą, restauracje, punkty usługowe – szeroki wybór różnych miejsc dla osób chcących wybrać się na stylowe zakupy.

Plac Trzech Krzyży

W tej malowniczej lokalizacji w centrum Warszawy także czeka szeroki wybór sklepów oraz punktów gastronomicznych.

Author: nets