Warszawa nocą – gdzie warto się wybrać?

Warszawa to miasto tętniące nocnym życiem. Na mieszkańców i turystów czeka wiele popularnych miejsc, gdzie można wypocząć, potańczyć i spotkać wiele ciekawych osób. Gdzie warto się wtedy wybrać?

Kluby położone nad Wisłą

W ciągu ostatnich lat bulwary nad Wisłą przeszły znaczną metamorfozę. To właśnie tam w ciągu ciepłych dni przebywa wiele osób poszukujących dobrej zabawy. Można posłuchać muzyki na żywo, zjeść coś smacznego, zrelaksować się na leżaku.

Większość klubów nad Wisłą zlokalizowanych jest przy bulwarze Flotylli Wiślanej – na odcinku pomiędzy mostem Poniatowskiego a cyplem Czerniakowskim. Ciekawe miejsca można znaleźć także na Bulwarach Karskiego na praskim brzegu Wisły.

Ulice Parkingowa, Nowogrodzka i Żurawia

W rejonach tych ulic położone są najbardziej popularne kluby muzyczne w Warszawie. Każdy poszukujący dobrej zabawy może znaleźć tutaj dla siebie coś ciekawego!

Ulica Kredytowa

To kolejna dobra miejscówka na imprezowanie w Warszawie. Kluby przy ulicy Kredytowej zachęcają swoim offowym klimatem i szeroką ofertą koncertów na żywo.

Ulica Mazowiecka

To miejsce od lat cieszy się powodzeniem wśród amatorów imprez. Można znaleźć tu zarówno kluby działające od dawna, jak również nowe miejsca. Niedaleko znajdują się także ulica Kredytowa i Nowy Świat, gdzie także czeka wiele dobrych miejsc do zabawy.

Pawilony

Tak zwane Pawilony znajdują się przy ulicy Nowy Świat 22/28. To doskonałe miejsce pomiędzy historycznymi kamienicami, które zaprasza osoby lubiące poimprezować w swobodnej atmosferze. Szeroki wybór punktów gastronomicznych powoduje, że to także dobre miejsce do przekąszenia czegoś smacznego.

Author: nets