Categories
Edukacja

Edukacja domowa

Żyjemy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, że ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do niezliczonej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z tego względu ma sens ale to, iż w wszystkim świata a na całym świecie istnieje wielu ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości uczenia się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z pewnymi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, że era informacji do takiego stopnia ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nauka online że nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Zobacz: https://www.jasne.online/korepetycje/jezyk-polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą pomóc ci określić, czy naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Albo jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, albowiem wszyscy chcielibyśmy myśleć, iż do pewnego okresu jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, iż kiedy siedzisz za kierownicą dla własnej edukacji, musisz być nieco dużo niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i czuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, aby zdać kurs. Nie wolno winić nikogo oprócz siebie samego, jeśli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeżeli chodzi o motywowanie i tempo uczenia się.

2) Jak dużo się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje dużo niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeśli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być może będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w środowisku do nauki online.

3) Czy naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na to pytanie jest nadzwyczaj istotna przy określaniu, lub nauka online leży w Twoim najlepszym interesie. Istnieje wiele ścieżek, którymi możesz podążać, żeby uzyskać pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten rodzaj uczenia się, bardziej niż każdy inny, jest prosty do rezygnacji z powodu apatii. Jeśli nie jesteś zdeterminowany, by wykonywać zadania, studiować notatki i tak uczyć się materiału, jaki jest Ciż prezentowany, to faktycznie nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w dużej mierze we swym tempie, ale masz ograniczoną ilość czasu na naukę materiału, zanim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest odpowiedzialny za dostarczenie Ci informacji oraz materiałów, ale Ty jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się od tego czasu. Albo jesteś gotowy na tę odpowiedzialność?

Niezależnie od tego, albo jesteś pierwszym studentem, lub też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe alternatywy dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, żeby odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, że każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, czy brak struktury, którą gwarantuje mnóstwo kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *