Categories
Zdrowie

Konopie na zapalenie stawów

Jak olej z nasion konopi może pomóc w zapaleniu stawów

Istnieje obecnie ogromny problem związany z ogromną liczbą osób będących na zapalenie stawów w wielu formach. Mówi się, że ponad połowa populacji tego kraju, która jest ponad 60 lat, jest na osteo lub reumatoidalne zapalenie stawów.

Czym dobrze są obie formy choroby, nie będę się tutaj zagłębiał, dlatego jest to długi i złożony temat. Ale zapalenie stawów jest formą zapalenia, której medycyna głównego nurtu nie jest w stanie rozwiązać.

Oba są spowodowane przez to, co nazywam żwirem kostno-chrzęstnym, kawałkami kości i chrząstki, które pozostają w stawach po tym, jak organizm zaczął się degenerować, ocierając stawy przy każdym ruchu. Ten żwir ociera się o końce nerwów, powodując ból, a zarazem powodując większe uszkodzenia, ponieważ żwir nadal ściera więcej kości i chrząstek. Innymi słowy, błędne koło, którego współczesna medycyna nie jest w stanie rozwiązać.

Ale są sposoby w dziedzinie alternatywnych środków zaradczych, które mogą i wiem o wielu przypadkach, które stanowiły w stanie przerwać ten krąg.

Zalecam, aby codzienna kapsułka z olejem konopnym lub płynny płyn, jaki jest dość smaczny i można go zdjąć z łyżki, należy traktować jako długoterminowy. Olej z konopi pochodzi z nasion konopi. 

Przyjmowanie wysokiej jakości oleju konopnego jest dla organizmu tym samym, co wlewanie oleju do silnika samochodu. Smaruje system. Konopie są wyjątkowe z prawie idealnie zbilansowanym profilem Omega 3, 6 i 9, żeby dopasować się do wymagań organizmu.

Jako wyjątkowy wśród zwykłych olejów z nasion, zawiera także GLA (kwas gamma-linolenowy), a jeszcze bardziej wyjątkowo podnosi poziom GLA w krążeniu.

Badania GLA (kwas gamma-linolenowy) na całym świecie wykazały, że olej konopny (podobnie jak wszystkie potrzebne kwasy tłuszczowe) zwiększa naturalną zdolność organizmu do leczenia, a także wzmacnia nasz układ odpornościowy. Niezbędne kwasy tłuszczowe zawarte w konopiach są znane ze swojej zdolności do poprawy wzrostu komórek i funkcji narządów, witalności i stanu psychicznego.

Obszerne badania wykazały, że wiele powszechnych chorób (takich jak wyprysk, zapalenie stawów i mnóstwo innych problemów) jest połączonych z niedoborami lub zaburzeniami równowagi określonych kwasów tłuszczowych, w szczególności Omega 3, 6 i 9. Nasiona rośliny cannabis sativa, nasiona konopi (nie roślina lecznicza!) zawiera wszystkie potrzebne aminokwasy i niezbędne kwasy tłuszczowe niezbędne do utrzymania zdrowego życia człowieka. Żadne inne pojedyncze źródło roślinne nie zawiera niezbędnych aminokwasów w tak łatwo przyswajalnej formie, ani niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w proporcjach spełniających ludzkie potrzeby żywieniowe.

Jego charakterystyczny orzechowy smak sprawia, że ​​idealnie nadaje się do sosów sałatkowych, dipów itp., Jako dodatek do wszystkich warzyw lub bezpośrednio jako suplement diety.

Olej konopny jest przydatny dla wegetarian i wegan.

dopamina.com.pl https://dopamina.com.pl/suplementy-cbd-co-wiemy-a-czego-nie-na-temat-kannabidiolu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *